Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Korda Goo-Raspberry Plume Bait Smoke 115ml

Korda

3846

Produkt dostępny

Kiana Carp’s Goo jest jednocześnie dipem, zalewą i dodatkiem do spod-mixów - wszystko w jednym pakiecie.
Chmura zanętowa, która pochodzi od przynęty zalanej Goo jest bardzo widoczna, a to jest jeden z atrybutów, które czyni Goo tak rewolucyjnym.
Ale to nie jest tylko ten jeden atrybut.
Składniki pokarmowe i kombinacje smakowe zawarte w tym tajemniczym płynie zostały starannie dobrane, aby wywołać silną reakcję żerowania u karpia, gdziekolwiek się one znajdują w zbiorniku.
Goo została opracowana przez Louwies Loutjie w Afryce Południowej, gdzie jest on używany z bardzo dobrym skutkiem od wielu lat (między innymi przez reprezentację RPA). Bliski przyjaciel Loutjie, i Carp Team England menedżer Ian Huntington, otrzymał sekretne receptury tego rewolucyjnego produktu i teraz wprowadza Goo na rynek Wielkiej Brytanii, pod hasłem Carp Kiana.
Korda jest jedynie dystrybutorem Goo - nie jest producentem!
Początkowo Goo została udostępniona w sześciu wariantach: Pineapple Supreme Bait Smoke, Raspberry Plume Bait Smoke, Corn Twist Bait Smoke, Tutti Frutti Power Smoke, Perfect Peach Power Smoke, Pineapple Power Smoke.
Seria Power Smoke to potężny produkt, który odmieni Twoją zasiadkę.
Kilka rzutów spodem z zanętą zalaną produktami serii Power Smoke lub jako dodatek do PVA stworzy najbardziej unikalną chmurę zapachu, smaku i koloru, co spowoduje u ryb istne szaleństwo wokół Twojej przynęty.
Seria Bait Smoke ma nieco delikatniejszy kolor, ale jest równie skuteczna i idealna do zastosowania w prawie każdej sytuacji.
Posiada tak naturalny i intensywny zapach, że z jej dawkowaniem nie należy przesadzać.  Produkt ten jest idealny do każdej formy nęcenia - wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Można śmiało zalewać tym produktem pellet, dodać do zanęty, zalać nią zawartość worka PVA (samodzielnie lub dodać wraz z produktami serii Power Smoke), dipować orzechy tygrysie, kulki proteinowe - lista zastosowania jest długa.
Pytanie tylko, czy jesteś gotów na to, aby być pierwszym, który zastosuje ten rewolucyjny produkt na Twoim łowisku?

  Idealnie nadaje się również jako dip do worków PVA i sticków.
Dla polepszenia rezultatów zalecamy połączyć z innymi naszymi produktami i użycie bezpośrednio na przynętę lub jako zalewę do worków PVA.

Użyj Tip Top do polewania kulek za każdym razem i albo pozostaw do wyschnięcia na noc albo użyj bezpośrednio przed zarzuceniem zestawu w celu zwiększenia atrakcyjności, smaku i zapachu.