Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

E-Class Carp Rods 12’ 2.75lb

Free Spirit

REC507

Produkt dostępny

Kod producenta :  REC507

Do budowy wędzisk E-class zastosowalismy matę węglową 40T aby nadać wędkom miękkiej ale "ostrej" akcji, aby zapewnić niską średnicę blanku, niewielką masą i dobrą czułość. Wędkę cechuje oplot 3k z niezniszczalną powierzchnią blanku - oznacza to tyle, że mata węglowa blanku nie jest pokrywana jakąkolwiek farbą czy lakierem. Nie ukrywamy zatem żadnych niedoskonałości powierzchni. Dzieki temu możemy czerpać ptrzyjemność również i z tego, że oglądamy i doceniamy wysokiej jakości matę weglową, której zbedny jest dodatkowy "makijaż".

Mata węglowa jest niezwykle odporna na uszkodzenia powstałe podczas zwykłego wędkowania. Nie powstają rysy, zadrapania, ubytki czy zbielenia. Wedzisko przez wiele lat wygląda tak samo jak wyszło nowe z pokrowca przy zakupie. 

Zbrojenie wykonano na bazie przelotek S-Lite, własnego wykonania uchwytu kolowrotka mieszczacego stopki wszystkich kołowrotkow typu Big-Pit.

Rękojeść klasyczna piankowa. Wędziska E-class ustanowiły pewien standard, w którym jakość jest nie do pobicia przy nakładach.

Serię E-class uzupełniją wędki typu SPOD i Marker, wędki krótkie i podbieraki - wszystko wykonane w tej samej technice 3k.

Dość wspomnieć, że w zasadzie w niezmienionej postaci są produkowane od wielu, wielu lat i wciąż stanowią trzon zainteresowania klientow i sprzedaży.

Wędziska występują w wersjach :

REC507FE - FULL EVA do ceny podstawowej należy doliczyć 60zł

REC507FC - FULL CORK do ceny podstawowej należy doliczyć 100zł

REC507FS - FULL SHRINK do ceny podstawowej należy doliczyć 70zł