Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Producenci

Informacja

Korda Kaptor Kurv Shank Weed-Green

Korda

Produkt dostępny

Haczyki serii Kurv Shank to seria haków do przynęt tonących jak i pływających z zastosowaniem miękkich plecionek lub żyłek typu IQ Extra Soft. Kształt haka został tak zaprojektowany aby bardzo szybko obracał się w pysku ryby i pewnie zapinał nawet podczas słabych brań. Ten kształt haka jest doskonale znany karpiarzom którzy łowili na haki np Rod Huthinson Grippa. Doskonale trzymają ryby,wykonane z lekkiego drutu pokrytego antyodblaskowym teflonem.

Te haki stanowią przełom w produkcji haczyków. Wzięliśmy nasze haki Kurv i pokryliśmy je nowatorską technologią PTFE tak, aby były jeszcze trudniejsze do zauważenia. Samo ostrze haka zostało niepokryte technologią PTFE, ponieważ podczas testów zauważyliśmy, że niepokryte ostrze jest bardziej ostre. Aby zachować ostrość haka na dłużej każdy hak zabezpieczony jest gumowym ochraniaczem.

Kaptor Kurv Shank Weed jest dostępny w dwóch kolorach kamuflażu: Weed Green i Gravelly Brown. Kolory zostały starannie dobrane, aby dokładnie dopasować się do typowych kolorów dna. Dzięki czemu nawet najbardziej ostrożne karpie mają ogromny problem by znaleźć haczyk na dnie zbiornika. Haczyk nadaje się do wielu przyponów takich jak Muzza, The KD czy Withy Pool.

Opakownaie: 10 sztuk.