Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Promocja

Nash Fang Twister Micro Barb

Nash

Produkt dostępny

29,00 zł

14,50 zł

Fang Twister to hak jedyny w swoim rodzaju!

Długi prosty trzonek, zagiętę do środka oczko i bardzo długie, proste ostrze czynią Twistera maszyną do zacinania!
Zawiąż kilka przyponów na dowolnych hakach oraz ten sam przypon na Twisterze i porównaj jak szybko obracają się i wbijają w ciało. Gwarantujemy, że Twister cię zaskoczy!

Twister jest hakiem pierwszego wyboru takich legend jak Kevin Nash, czy Steve Briggs, który uznał Twistera za najlepszy hak na Rainbow jakiego do tej pory używał. Tak jak w przypadku wszystkich haków o ostrzu prostym wymagane jest silne zacięcie, które wbije hak do samego kolanka. Haki o ostrzu zakrzywionym do środka np. Fang Uni wbijają się łatwiej i bez konieczności silnych zasięć, jednak dużo wolniej i później zaczepiają się o skórę pyska.

Trick nr 1: umieść na włosie kawałek rurki silikonowej i nawlecz ją na haczyk, dzięki temu stworzysz sygnalizator informujący o wszystkich niezaciętych braniach! Więcej dowiesz się w tym artykule- W przód i w tył

UWAGA: Niemal wszystkie haki na rynku produkowane są z takiej samej stali węglowej, więc nie ma różnicy w wytrzymałości, czy ostrości pomiędzy poszczególnymi markami. Czy da się znaleźć mocniejszą stal? Da się! Nikt nie wie więcej o stali niż japończycy, którym udało się stworzyć najostrzejszą i najwytrzymalszą broń jaką widział świat- samurajski miecz! Udało się nam wybłagać najlepszego producenta stali o stworzenie drutu o najwyższej mocy w stosunku do średnicy.

To właśnie ten unikalny drut powoduje, że nasze haki tak jak samurajskie miecze są lekkie, niesamowicie ostre i 20% wytrzymalsze od reszty wiodących marek. Dodatkowo ostrza pozostają ostre nieporównywalnie dłużej od konkurentów. Rzadzej zmieniasz hak, więc mniej pieniędzy wydajesz.

Ilość sztuk w pacze: 10