Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Richworth ActiveXtracts Savoury Yeast 100g

Richworth

3946

Produkt dostępny

ActiveXtracts ( Ekstrakty Aktywne ) to coś niezwykłego. To przynęty, które mogą być zastosowane wtedy kiedy np. są słabe brania a ryby nie chcą żerować na dywanie z zanęty.

Pomyśl, pasta którą można ulepić w kulkę, pozostawić na chwile do wyschnięcia, nawet odbić od podłoża (!). Założyć na włos jak kulkę a po zanurzeniu w wodzie przynęta będzie się powoli rozpadać...

Po założeniu na włos kulka lekko się skurczy łapiąc włos jeszcze mocniej. Zewnętrzna warstwa kulki zacznie pomału oddawać aromat tworząc otoczkę atrakcyjnego zapachu wokół przynęty.

ActiveXtracts działają ponieważ są czystymi, naturalnymi substancjami o niewiarygodnie wysokiej zawartość białek i ponieważ dostarczają rybom wysokiej jakości składników odżywczych bez konieczności wprowadzania do łowiska ogromnych ilości zanęty. Ponieważ karp i inne karpiowate mają doskonale rozwinięty zmysł węchu ( chemorecepcja ) to bez trudu wykrywają składniki ActiveXtracts zanim przynęta zostanie połknięta! To nie jest przynęta do stosowania w dużej ilości – należy ją stosować wyłącznie z kilkoma np. 2-3 kulkami na nitce PVA.

Przynęta została zaprojektowana z myślą o karpiach, brzanach i kleniach. Oznaczone 5+ są przeznaczone na rzeki a 15+ sa przeznaczone na dłuższe sesje.

Zawartość pojemnika wystarcza na wykonanie do 200 gr gotowego produktu w zależności od użytego liquidu co daje efekt w postaci ok. 50 kulek w rozmiarze 18 mm.