Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Producenci

Informacja

Solar Up&Down Mix 1kg + Big Shot-Chinese

Solar

3352

Produkt dostępny

SOLAR jako pierwszy opracował zanętę, która podnosi efekt wabienia ryb na nowy poziom jakości. Zanęta pracuje na każdej głębokości, w toni, na dnie i przy powierzchni. Po dodaniu wody zanęta pracuje na powierzchni i musuje! Po dodaniu Big Shota zanęta tonie i musuje na dnie!
Hydroaktywny składnik mineralny zawarty w zanęcie powoduje, ze napełnione zanętą worki czy siatki PVA rozpadają się wciąż uwalniając bąbelki gazu wraz z zanętą co przyciąga uwagę ryb niezależnie od głębokości, na której się znajdują. Atrakcyjność zestawu z przynętą staje się bezsprzeczna.
Zanęta Up and Down umożliwia nasycenie składnikami całego słupa wody od dna do powierzchni. Żadna dotychczas zanęta nie była tak wszechstronna i aktywna w wabieniu ryb.
Po namoczeniu Big Shotem zawartym w każdym opakowaniu, aktywowany jest składnik mineralny. Zanętę można upchać w siatkę PVA lub załadować do worka PVA. Będzie pracować, bąbelkować, przez 1-2 godziny! Cząsteczki zanęty unoszą się wraz z gazem ku powierzchni, a następnie znowu opadają by ponownie zacząć unosić się.
W momencie gdy materiał PVA rozpuści się, zanęta zaczyna dosłownie wystrzeliwać niewielkie cząsteczki pokarmowe w obręb zestawu. Wraz z prądami wody i falowaniem obłok wabiący rozchodzi w się w łowisku. Tak więc karpie nie muszą być blisko naszego zestawu żeby otrzymać sygnał, że w pobliżu znajduje się atrakcyjnie pożywienie.

Zanęta zmieszana z woda pływa, musuje. Zanęta pracuje wtedy od powierzchni w dół.

Takie właściwości tej zanęty są pomocne przy stosowaniu pływających koszyków do Metody, kul z zanętą rzucanych na duże odległości a przede wszystkich podczas połowu na ZigRigi czy z powierzchni!. Możliwości jest ogrom.

Zanęty Up and Down mogą się sprawdzić szczególnie w zimnej wodzie gdy ryby są leniwe i żerują rzadko i słabo. Drobinki zanęty mogą je skusić do zassania unoszącego się w toni np. pływającego pelletu.

Uwaga, tylko dedykowany Big Shot do zanęt Up and Down działa poprawnie i daje pożądany efekt musującej zanęty.