Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Producenci

Informacja

Kryston Plecionka w otulinie Super Mantis x 20m DARK

Kryston

Produkt niedostępny

Ten legendarny już materiał przyponowy nie wymaga szczególnej prezentacji –przyczynił się do zdobycia trzech rekordów świata, wielu rekordów Anglii oraz wielu medalowych trofeów na całym świecie.
Nowa wersja wypełnia lukę dla tych, którzy łowią na ciemnym mulistym dnie.
Kryston celowo nie nadał tej plecionce czystego czarnego koloru, dlaczego?
Ponieważ jeśli spojrzy się dokładnie na kolor mułu to jest on daleki od czarnego!

Czysta czerń jest prawdopodobnie najgorszym możliwym kolorem, który można zastosować jako materiał do prezentacji przynęty!
Popytajcie jakiegokolwiek wędkarza muchowego jaka jest najlepsza wiosenna mucha dla wygłodniałych ryb – każda pod warunkiem, że czarna!
Czarny jest chyba najlepszym kolorem zwracającym uwagę ryb ponieważ najwyraźniej wyróżnia się kształtem, konturami – nawet na tle mułu!

 

Muł jest rozkładająca się materią organiczną składającą się z liści, łodyg, drewna i innych substancji ale w odróżnieniu od węgla nie jest koloru czarnego.
Od dawna wiadomo, że SILKWORM ze swoimi szarymi wstawkami jest bezdyskusyjnie najlepszym materiałem przyponowym na muł i przez lata był polecany przez wielu wędkarzy.

Wykończenie Mantis Dark jest podobne do słynnego już Silkworm i jest najlepszym materiałem na muliste dno.
Posiada wszystkie zalety i cechy swojej poprzedniczki i siostrzanej plecionki rekordzistki! Wielowarstwowa otulina nadaje jej trwałości, a usunięta stwarza doskonałe możliwości kreowania nowoczesnych zestawów do prezentacji przynęt.

KRYSTON był wielokrotnie proszony o stworzenie czarnej plecionki ale odmawialiśmy i czekaliśmy na coś daleko lepszego!
Mantis Dark jest dostępny jako 15lb i 25lb w 20 metrowych odcinkach na szpuli.