Zaloguj się lub Zarejestruj

100% satysfakcji zakupów

Zwrot do 14 dni

Wysyłka od 14,00zł

Producenci

Informacja

Mainline Pop-Ups 15mm-Activ-8

Mainline

3143

Produkt dostępny

Pływające kulki proteinowe o zapachu Active-8. Po wprowadzeniu ekskluzywnej serii mrożonych gotowych przynęt wykonanych za najlepszej jakosci miksów z użyciem atraktorów, dodatków, płynnych pokarmów dla zaspokojenia oczekiwań najbardziej wymagających karpiarzy uzupełniliśmy ofertę o popupy oparte na tych samych miksach. Dzieki takiemu rozwiazaniu można jeszcze skuteczniej prezentowac przynętę. Dodatkowo można doładować przynętę dopalaczem Hookbait Enhancer System.

Opakowanie słoiczek: 250 ml

Średnica kulek: 15 mm


Reputacja Mainlana w przełamywaniu stereotypów i tworzeniu nowych przynęt nie była nigdy wczesniej tak widoczna jak w przypadku Miksu Active 8. Miks ten nie jest oparty ani na mączkach rybnych, ani na bird foodzie, ani nawet na proteinach mlecznych - ale na ośmiu aktywnych składnikach które nigdy wcześniej nie były wykorzystywane w karpiowych przynetach.


Kulki na tym miksie sa skuteczne przez cały rok. Dodatkowo dzięki użyciu całkowicie niestandardowych składników osiagają wysoką skuteczność w poławianiu dużych karpi szczególnie na wodach o dużej presji. Kulki proteinowe oparte o ten miks akceptowane są nawet przez duże karpie bez wczesniejszego zapoznania się z nimi. Sporo dużych karpi dało się przechytrzyć przy użyciu tej własnie przynety.